SM Grodzka Kraków
O Spółdzielni Warunki zakupu Dokumenty Inwestycje zrealizowane Dla członków Kontakt  
 

Osiedle Jurajskie III

ul. Wierzyńskiego 16A

Rząska

lokale użytkowe
– ul. Balicka

miejsca postojowe

 
Spółdzielnia Mieszkaniowa Grodzka
ul. Szablowskiego 6
30-127 Kraków
os. Jurajskie III - o inwestycji
o inwestycji o zabudowie wielorodzinnej o standardzie wykończenia o infrastrukturze
plan osiedla rzuty budynków ceny dojazd galeria finansowanie

Osiedle Jurajskie III, Kraków – Mydlniki,
dzielnica VI Bronowice – ul. Kazimierza Wierzyńskiego

Mydlniki to wyjątkowa część Krakowa. To okolica ze specyficznym mikroklimatem i pięknym krajobrazem. Mydlniki są częścią obecnej dzielnicy Bronowice, miejsca znanego z „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Do dziś na swoim obszarze - dawniej w malowniczej wsi, obecnie w historycznej już części współczesnego miasta - zachowała swój niepowtarzalny charakter. Dominuje w niej niska zabudowa jedno- i wielorodzinna z pięknym krajobrazem w tle.

Otoczenie realizowanej inwestycji – Osiedla Jurajskiego III - to tereny wymarzone na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego, Wesołej Polany. Lokalizacja osiedla zapewnia dostęp do strefy rekreacyjnej i jednocześnie dostęp do wszelkich usług jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa.

Osiedle Jurajskie III realizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie wcześniejszych inwestycji – Osiedla Jurajskiego I i Osiedla. Jurajskiego II. Stanowić będzie niejako ich kontynuację i uzupełnienie.

Na terenie osiedla powstają budynki wielorodzinne oraz domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Planowana jest także budowa pasażu handlowego z deptakiem, powiązanego z osiedlową strefą rekreacji, miedzy innymi z placykami zabaw dla dzieci. Wszystkie budynki wielorodzinne wyposażone będą w windy oraz miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w przyziemiu każdego budynku.

Budynek nr 7 – ul. Wierzyńskiego 41 - trakcie realizacji

Budynek przy ul. Wierzyńskiego 16A - trakcie realizacji

Zobacz więcej

powrót do strony głównej